Genel Bilgi

Kemer’den yaklaşık 50 km. mesafede, batıda Kumluca yakınlarında bulunan Adrasan, muhteşem doğal güzellikleri ve 2 kilometrelik plajı ile Kemer‘de mutlaka görülmesi gereken, aynı zamanda doğada sakin ve huzurlu bir tatil tercih edenler için önemli tatil beldelerinden birisi konumunda.

Kemer’den batı istikametine doğru gidip Olympos-Adrasan ayrımından sonra yaklaşık 18 km. sonra Adrasan Köyü’ne ulaşır, buradan da 4 km. sonra Adrasan Koyu’na ulaşırsınız.

Son yıllarda oldukça popüler bir tatil merkezi konumuna gelmiş olan Adrasan, Kemer bölgesinin en huzurlu ve popüler sahillerinden birisi konumunda. Daha çok doğal bir ortamda sakin ve huzurlu tatil isteyenler tarafından tercih ediliyor.

Adrasan Koyu, 2 km.lik muhteşem bir plaja sahip ve koyun çevresi çam ağaçlarıyla örtülü. Adrasan, bu özelliğiyle bölgenin en huzurlu sahili konumunda. Adrasan’da hava sıcak yaz aylarında çok da bunaltıcı olmuyor, öğlene kadar denizden, öğleden sonra ise karadan esen rüzgarlar sayesinde yazın kavurucu etkisi hafifliyor.

  •   

    Adrasan

  •   

    Antalya Havalimanı

Araç Araç Fiyatı
Mercedes Sprinter 450 €
Mercedes Vito 400 €
Rezervasyon Yap

Copyright 2021. Tüm Hakları Saklıdır / Mestlife.Com